N ° 2 0 7

Projekt ekspozytowów asortymentu sklepu w Pijalni Czekolady Wedel w kontekście nowego projektu wnętrza. Projekt jest wynikiem miłości do czekolady, przywiązania do tradycji oraz pasji do projektowania wnętrz. Z założenia nowa pijalnia ma łączyć tradycję i nowoczesność zarówno w sposobie ekspozycji, jak i samej koncepcji wizualnej wnetrza. Jest to projekt koncepcyjny.

Klasyka jest widoczna w elementach takich jak zwieńczenie regału czy frezowana rama lodówki na desery i czekoladę. Samo wnętrze dekorują sztukaterie, złoto i aksamitne tkaniny. Nowoczesność kryje się tu w rozwiązaniach technicznych. Lodówka w złotej ramie przewiduje przezroczyste fronty wyświetlające informacje o produktach oraz obrazy spływającej czekolady.

Regał z produktami pakowanymi miał wyeksponować urodę produktów jednak bez funkcji magazynowania ich na półkach. Stan sklepowy przechowywany jest w szufladach. Górna część eksponuje produkty pojedynczo przy użyciu specjalnie zaprojektowanych magnetycznych wsporników. Klasyczności dodaje meblowi złote, tradycyjne zwieńczenie, które stanowi też oświetlenie regału.